Jímky
Septiky a žumpy
Vodoměrné šachty
Zakázková výroba
Auto-Moto plasty

Vodoměrné šachty

Vodoměrná šachta slouží k připojení vodovodní přípojky k hlavnímu vodovodnímu řádu. Používají se v místech, kde je technicky obtížné umístit vodoměr přímo do budovy. Lze jí taktéž použít jako záhlaví vrtané studny. Vodoměrné šachty vyrábíme v souladu s normou ČSN (vodovodní přípojky).

Vodoměrná šachtaVodoměrné šachty vyrábíme z kvalitního českého certifikovaného 100% polypropylenu. Svařování plastu provádíme špičkovou švýcarskou technikou od firmy LEISTER, která zaručuje kvalitní a pevný extrudovaný svár s dlouhou životností. Svařování provádějí pracovníci, kteří jsou držiteli certifikátu (evropský svářeč termoplastů EPW). Vodoměrná šachta je po celém obvodu i stropu vyztužena žebry a osazena dvěma vodotěsnými průchodkami DN 32 (vstup a výstup pro hadici PE), jiný rozměr průchodky je možný po dohodě. Standardně je vybavena jedním vstupním vlezem s pochozím poklopem o průměru 60 cm, schůdky a držákem vodoměru. K šachtě dodáváme montážní návod a protokol o zkoušce (záruku) těsnosti dle EN.

Plastovou vodoměrnou šachtu je naše firma PEŠEK-PLASTSERVIS schopna zhotovit v jakémkoli provedení, rozměry lze přizpůsobit požadavkům klienta.

Galerie:


Ceník vodoměrných šachet:

Pro objednávky volejte: +420 775 286 886, nebo pište na e-mail: pesek-plastservis@seznam.cz
Dopravu zajistíme dle dohody.

Typ Výška (šachta + vlez) Průměr Cena
0,8 m3 1,1 m + 0,4 m 0,94 m 7.100,- Kč
1,3 m3 1,2 m + 0,3 m 1,20 m 8.100,- Kč
1,7 m3 1,5 m + 0,3 m 1,20 m 9.100,- Kč

Ceny jsou konečné, nejsme plátci DPH.